Патріарх УПЦ КП Філарет (Денисенко) та Архієпископ УГКЦ Святослав (Шевчук) підтримали форум ініційований колишніми екс-комуністами і екс-регіоналами

ZOE 0008 1024x5791 грудня в столичному концерт-центрі «Український дім» в Києві помпезно і безбідно пройшов черговий так званий національний форум «Трансформація України», організований і керований колишніми високопосадовцями всіх антинародних і посткомуністичних режимів в Україні.

За повідомленнями засобів масової інформації участь у форумі прийняли Анатолій Кінах, соратник кравчуківсько-кучмівського режиму, екс-комуніст, екс-регіонал, соратник режиму Януковича, на сьогодні голова Антикризової ради громадських організацій (???), незмінний президент Українського союзу промисловців і підприємців (так званого союзу червоних директорів), модератор і співголова форуму, Патріарх Філарет (Денисенко), глава Української Православної Церкви Київського патріархату, Архієпископ Святослав (Шевчук), глава Української Греко-Католицької Церкви Римського пантіфікату, ряд народних депутатів, представники уряду та бізнесу, міжнародні експерти та представники дипломатичного корпусу.

kinachФорум обговорив ряд питань щодо стратегії виходу України із кризи, в якій наша держава опинилась за останні 25 років, зокрема завдячуючи антиукраїнській та корупційній діяльності урядів за президентства Леоніда Кравчука, Леоніда Кучми, Віктора Януковича та їх прем’єр-міністрів, серед яких у свій час був і Анатолій Кінах (колишній соратник посткомуністичних режимів Кравчука, Кучми, Януковича).

Головними організаторами форуму виступили практично всі колишні можновладці.

У своєму виступі, колишній екс-комуніст і екс-регіонал Анатолій Кінах, зокрема, зазначив: «Україна проходить безпрецедентні випробування, які не мають аналогів за усі роки незалежності, захищаючи свій цивілізаційний вибір, євроінтеграційний шлях та територіальну цілісність. Заради перемоги в цих випробуваннях треба консолідувати волю, всі сили та ресурси - кадрові, організаційні, промислові, наукові, об ’єднати зусилля суспільства, влади та міжнародного співтовариства. Україна повинна розвиватися як демократична держава, економічно зміцнюватися, щоби не перетворитися на геополітичний об’єкт чи сировинний придаток, постійно захищати власні національні інтереси».

filaret

Не менш риторично висловився і Патріарх Філарет (Денисенко), глава Української Православної Церкви Київського патріархату, який сказав: «Щоб повернутися в сім’ю європейських народів нам необхідно провести реформи, тобто піднятися до рівня європейських держав. З нашої точки зору, нам треба найперше подолати корупцію. Проти корупції повинен повстати весь народ. Тому що в корупції винен не тільки той, хто дає, а й той, хто бере».

А Першоієрах Української Греко-Католицької Церкви Римського пантіфікату Архієпископ Святослав (Шевчук) згадав і про Бога, наголосивши: «Як ми сьогодні шукаємо світла серед темних, невтішних подій, які сьогодні відбуваються в Європі чи на Донбасі ? Саме Божий закон є те, на чому ми повинні будувати новий суспільний договір України. Тому віруючі люди беруть участь у цій дискусії».

Правда ніхто із учасників форуму, зокрема ні Патріарх Філарет (Денисенко), ні Архієпископ Святослав (Шевчук), так і не спитали із колишніх можновладців руйнівних та корупційних режимів в Україні, присутніх на форумі, зокрема і із Анатолія Кінаха, а хто має відповісти за ту руїну і війну, яку на сьогодні переживає Україна і українська нація ?
І чи можна і взагалі із в чергове перефарбованими колишніми представниками антинародних і корупційних режимів побороти корупцію та досягнути прогресивний і демократичний розвиток (реформування) в Україні ?

Та певно на таку постановку питання сили духи і чесності, як не прикро, у керманичів УПЦ КП і УГКЦ наразі не вистачило…

IMG 7392

При цьому Патріарх Філарет (Денисенко) та Ахієпископ Святослав (Шевчук) входять до складу наглядової ради так званого національного форуму «Трансформація України».

Тож наразі виникає питання, а що робили і роблять керманичі Української Православної Церкви Київського патріархату (Патріарх Філарет (Денисенко) та Української Греко-Католицької Церкви Римського пантіфікату (Архієпископ Святослав (Шевчук) серед нечестивців у овечих шкірах  у складі так званого національного форуму «Трансформація України», за ширмою якого замаскувалися фактичні співучасники доведення України до сьогоднішньої політичної і соціально-економічної глибокої кризи – вчорашні екс-комуністи та екс-регіонали.

Чи не вже і в даному випадку, як говорять у народі, гроші не пахнуть…

Петро Скеля